zpět

SUPERB iV

Vůz, který je šetrný k životnímu prostředí, to je nový SUPERB iV. Představujeme první plug-in iV, který má dojezd čistě v elektrickém režimu až 62 km. 

Pod kapotou se ukrývá moderní plug-in hybridní pohon, který využívá to nejlepší z elektricky poháněných i tradičních automobilů. Cílem je zajistit ekologickou, a přitom dynamickou jízdu.  

Systémový výkon tohoto modelu je 160 kW. 

Luxusní vzhled vozidla je podtržen dynamickým tvarem a se spoustou detailů. Nový model ŠKODA SUPERB Iv se pyšní na zadní straně logem psaným hůlkovým písmem. Zásuvka na nabíjecí kabel je umístěna ve speciálně upravené mřížce chladiče.

Výbava a vzhled interiéru je rozlišen dle vámi vybraného modelu, ať už upřednostňujete pohodlný Style, nadstandardně vybavený Laurin & Klement, nebo atletický SportLine. Do standardní výbavy interiéru tohoto modelu patří barevný Maxi DOT, navigace Amundsen 8, Adaptivní podvozek DCC, přední a zadní prahové lišty a doplňková tlačítka na nastavení režimu elektrického pohonu E-mode nebo sportovního režimu SPORT.

Špičková konektivita je samozřejmostí. ŠKODA SUPERB iV má zabudovanou eSIM kartu, která je stále online. Ve spojitosti se službami dálkového přístupu ŠKODA Connect umožňuje kontrolu dobíjení baterie nebo zapnutí klimatizace, a to na dálku pomocí chytrého telefonu.

Mezi další standardně dodávané prvky vozu patří volba jízdního režimu a nabíjecí kabel na dobíjení ze sítě 220 V. Prvky mimořádné výbavy vyhrazené exkluzivně pro ŠKODA SUPERB iV zahrnují Panoramatický kamerový systém (Area View) nebo Asistent pro manévrování s přívěsem (Trailer Assist).

Více foto +5