zpět

OCTAVIA

Nová Škoda Octavia Liftback, léty osvědčená klasika v novém designu. Nadčasovost, dynamika a elegance – to vše vyzařuje z nového modelu ŠKODA OCTAVIA. Tento elegantní vůz Vás bude reprezentovat, ať už se v něm vydáte kamkoliv.

Co nového na Vás čeká?

Novinkou v interiéru může být např. head-up displej promítající vybrané informace před řidiče na čelní sklo. Vozy s automatickou převodovkou disponují nově navrženým voličem řazení. Na první pohled zaujme také dvouramenný volant. Součástí palubní desky jsou dva 10" displeje. Elegantní atmosféru vytváří minimalistické linie spolu s ambientním osvětlením. Komfort při cestování mj. zajišťují ergonomická sedadla s certifikátem AGR a adaptivní podvozek (DCC). Komfortní výbava sahá od třízónové klimatizace, přes paket pro spaní cestujících na zadních sedadlech až po virtuální pedál.

Objem zavazadlového prostoru je ještě větší, než kdy dřív. S Jeho objemem 600 l tak pohodlně naložíte vše, co potřebujete. Prostornost plně uspokojí jak Vaše pracovní, tak i rodinné nároky.

Nová ŠKODA OCTAVIA disponuje také velkou řadou asistenčních systémů pro zvýšení bezpečnosti. Mimo jiné např. Nouzový asistent či Front Assist s detekcí chodců. V ranních špičkách každý řidič jistě ocení Asistent pro jízdu v koloně. V hodnocení EURO NCAP dosáhla Nová ŠKODA OCTAVIA nejvyššího možného hodnocení v podobě pěti hvězd – ochrana cestujících i chodců je tak posunuta opět o generaci dál.

Získejte elegantní model ŠKODA OCTAVIA, které je nabízen nejen v klasických benzinových a dieselových motorizacích, ale také v částečně elektrických variantách ohleduplných k životnímu prostředí.

Více informací nebo testovací jízdu Vám rádi nabídnou naši prodejci ZDE.

 

 

Více foto +4

Varianty modelu

ŠKODA OCTAVIA G-TEC
ŠKODA
OCTAVIA G-TEC
ŠKODA OCTAVIA COMBI G-TEC
ŠKODA
OCTAVIA COMBI G-TEC