zpět

FABIA

Určitě jste si od dětství přáli být v životě úspěšní. Úspěch v životě i v práci je pro každého z nás velmi důležitý. S novou ŠKODOU Fabia určitě svého úspěchu lehce docílíte.

Velmi příjemný a relativně i prostorný interiér nadchne řidiče i posádku vozu. Jakmile se posadíte za volant nové Fabie, ihned pochopíte styl, který ŠKODA pro vůz Fabiezvolila. Je to naprosto jednoduché a taková je i přístrojová deska Fabie. Jednoduchost, přehlednost a dostupnost všech ovládacích prvků je dominantou tohoto vozu. Když okamžik posedíte ve voze a rozhlédnete se kolem, zjistíte, že Fabia nabízí spoustu prostoru jak v oblasti ramen a nohou, tak i odkládacího prostoru. Před sedadlem spolujezdce je uzamykatelná schránka a nad ní další menší schránka, která se hodí pro drobnější předměty, které máte s sebou na cestách. Pro řidiče je velmi praktické místo nad jeho hlavou. To poslouží pro uložení slunečních nebo dioptrických brýlí. Jakmile se pevně chytnete za volant a otočíte klíčkem, ozve se velmi příjemný chod motoru, který Vás nijak neruší. Pro ŠKODA Fabia je v nabídce velmi bohatý výběr motorů. Chcete být všude první? Určitě zvolte přeplňovaný motor 1,2 TSI, který Vašeho plechového miláčka pěkně rozhýbe jak při rozjezdu, tak i ve vyšších rychlostech. Proto se už nemusíte trápit s předjížděním aut před Vámi do táhlého kopce. Stačí jen lehce přišlápnout plyn a Fabia všem kolem Vás ukáže během chvilky svou záď. Milovníci nafty si přijdou na své s velmi pružným a úsporným motorem 1,4 TDI CR. Pokud chcete jezdit úsporně a šetřit každou kapku paliva, stačí sledovat na displeji před řidičem palubní počítač, který Vám radí, kdy je vhodná chvilka pro řazení. Fabia bude Váš úsporný pomocník.

Máte chuť jet na krátký výlet nebo na dovolenou? Žádný problém. Hluboký a prostorný zavazadlový prostor o objemu 330 litrů pojme všechna Vaše zavazadla. V případě, že jedete jen na menší nákup, zamilujete si přihrádku v zavazadelníku, do kterého nákup bezpečně uložíte. Cestou domů se pak můžete stavit na občerstvení. Fabia myslí i na takové případy, kdy si celá posádka může dát do svého stojánku oblíbené pití v kelímku nebo půllitrové láhvi.

Ať už zvolíte jakoukoli z výbavových řad ŠKODA Fabia, určitě budete maximálně spokojeni. Račte nastoupit, nová ŠKODA Fabia Vás vítá ve svém světě.

Více foto +4

Varianty modelu