ŠKODA Yeti

 

Yeti není sněžný muž, ale pořádné auto, které se nebojí ani těch nejhůře průjezdných úseků v krajině zapadané sněhem. Řeč je o novém voze ŠKODA Yeti.

První SUV od Škodovky se opravdu povedlo. ŠKODA Yeti je připravena dovést Vás klidně i na konec světa, pokud ho tedy objevíte… Zdařilé jízdní vlastnosti tohoto SUV jsou více než bravurní. Yeti je vůz do menšího terénu, ale ani na silnici s ním nebudete nijak zaostávat. Když budete projíždět okresní cestou, pocítíte, jako by veškeré výmoly a díry byly někde schované, ale není to tak. Odpružení nabízí maximální tlumení všech nerovností na silnici, čímž se z nového vozu ŠKODA Yeti stává pohodlné vozidlo. Starosti si nemusíte dělat ani se zavátou silnicí sněhem, pohon 4 X 4 Vás vytáhne i z nečekaných situací, které mohou při jízdě v zimě nastat. I ve městě se stanete naprostým králem silnic. Yeti je hodně obratný a pružný. I parkování na chodník se stane hračkou. Už se nemusíte bát, že při sjíždění z chodníku zůstane podvozek stále zaparkovaný v řadě, opřený o rantl chodníku a Vy pojedete dál. Světlá výška vozu je impozantních 180mm a to už je velmi slušné.

Interiér nového vozu ŠKODA Yeti nabídne všem cestujícím maximální pohodlí a především příjemný výhled z kabiny. I zavazadla budete mít kam uložit, úložný prostor Vám nabídne až 418 litrů a po sklopení zadních sedadel získáte až 1580 litrů. ŠKODA Yeti je vůz pro všechny, kdo milují dobrodružství a mají svůj vlastní styl.
 

Mám zájem o předváděcí jízdu