ŠKODA Yeti Outdoor

 

ŠKODA Yeti Outdoor je vybavena pro všechny případy - ať už jedete za špatného počasí (déšť, sníh, náledí), ale své skvělé jízdní vlastnosti předvede také na nezpevněných cestách i na štěrku. Outdoor disponuje režimem Off-road, který aktivuje Asistenta pro jízdu z kopce. Aktivuje také další elektrické systémy, které se přizpůsobí jízdě po nezpevněném povrchu. Můžete si vybrat s pohonem předních nebo všech 4 kol.

Outdoor zahrnuje až 9 airbagů na vysokou ochranu všech pasažérů. Jedním ze zajímavých prvků bezpečnosti jsou bi-xenonové světlomety s natáčením a LED denními svítilnami, které napomáhají lépe osvětlit zatáčky. Dalším prvkem vysoké bezpečnosti jsou brzdová světla, která začnou blikat při prudkém brzdění a v zápětí se automaticky zapnou výstražná světla, což umožní včasné varování ostatním vozidlům. Co se týká parkování, tak s Outdoorem nebylo nikdy snažší. Je zde totiž zabudován Automatic Parking Assistant, který vytipuje vhodné místo a zaparkuje do řady jak podélně, tak i příčně stojících vozidel. Vzadu má vozidlo umístěnu parkovací kameru (v madle pátých dveří), která dělá ŠKODU Yeti Outdoor prvním vozem značky Škoda vybaveným zadní parkovací kamerou.

Interiér vozu nabízí vysoké pohodlí. Poskytne Vám prostornost a příjemný pocit z ovládání vozu. Sami si pak můžete vůz upravit, jak se Vám zlíbí, protože máte k dispozici 25 kombinací barevnosti přístrojové desky, dekorativních lišt a potahových látek. Panoramatické střešní okno Vám poskytne nový zážitek z jízdy.

Další zajímavostí je například vyjímatelný vak Unibag, který je nepromokavý. Můžete do něj uložit například lyže, či snowboard. Za zmínku také stojí, že Outdoor má tmavší tónování zadních bočních skel a zadního skla (SunSet), které zabrání proniknutí přímého slunečního světla.
 

Mám zájem o předváděcí jízdu