ŠKODA Rapid

 

ŠKODA si připravila žhavou novinku, která oslovuje rodiny i podnikatele. Vůz ŠKODA Rapid dokáže uspokojit hodně široké spektrum zákazníků. Jedna z mnoha výhod modelu ŠKODA Rapid je délku 4,48 m, která podtrhuje jeho excelentnost a jasně říká, že Rapid je skutečná hvězda. Rapid nabízí velmi komfortní svezení pro svou, až pětičlennou, posádku. Každý spolujezdec i každé zavazadlo má dostatek místa.

ŠKODA Rapid je prvním vozem, který jednoznačně zapadá do nového konceptu značky ŠKODA. Na „čumáku“ vozu se třpytí nové jednobarevné logo značky ŠKODA. Celý bok vozu ŠKODA Rapid zjemňuje ladná linie, která putuje od přídi vozu až k jeho zádi, kde se vůz pyšní dvěma svítilnami ve tvaru písmene C, což je typický znak pro značku Škoda. Rapid nabízí z motorových agregátů pět benzinových a dva zážehové motory.

Díky důmyslně propracovanému designu a vnitřnímu uspořádání je Rapid vozem, který ocení celá rodina. ŠKODA nabízí vůz pro manažery i rodiny s dětmi. ŠKODA Rapid zajisté potěší všechny řidiče díky své finanční dostupnosti. Bezpečnost, pohodlí a originální design. To jsou znaky, které Vám nabízí ŠKODA Rapid.
 

Mám zájem o předváděcí jízdu