ŠKODA
AUTO JAROV

zpět

ŠKODA Octavia Combi Style 1,6 TDi 85 kW


	ŠKODA Octavia Combi Style
	1,6 TDi 85 kW
9 590 Kč měsíčně
Roční nájezd 20 000 km
Doba pronájmu 36 měsíců
Spoluúčast 5 %

Mám zájem o vozidlo Individuální nabídka

Výbava

barva metalická – automatická klimatizace, Full LED přední světlomety s AFS, výsuvné integrované ostřikovače světlometů, LED zadní světlomety, Light and Rain Assist - světelný a dešťový asistent, kola z lehké slitiny Alcatras 6,5J x 16", malý kožený paket (3-ramenný kožený volant), Signalizace vzdálenosti při parkování – vzadu, tempomat, vnitřní zpětné zrcátko se senzorem vlhkosti a s automatickým stmíváním, vyhřívaná přední sedadla, KESSY - bezklíčové otevírání a startování vozu, Infotainment Bolero 8", SmartLink+ (Smartlink + Smargate), komfortní telefonování s hlasovým ovládáním, střešní nosič, El. ovládání oken vpředu a vzadu, deštník pod sedadlem spolujezdce, Airbagy řidiče, spolujezdce, hlavové a boční vpředu, kolenní řidiče, ESC včetně ABS+EBV+MSR+ASR+EDS+HBA+DSR+ESBS+MKB+XDS, Příprava pro uchycení 2 dětských sedaček s bezpečnostním systémem ISOFIX a TopTether na zadních sedadlech, centrální zamykání s dálkovým ovládáním, elektrické ovládání všech oken

Poznámka

možnost libovolné konfigurace vozidla, doba trvání OL 24 – 48 měsíců, nastavení ročního nájezdu kilometrů dle potřeb klienta – vše samozřejmě s přihlédnutím k úpravě splátky.
v ceně splátky je Škoda předplacený servis standard na 5let/100.000 km
prodlouže

Uvedené fotografie jsou pouze ilustrativní. Uvedené ceny jsou včetně DPH. Veškeré zobrazené informace mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu ustanovení § 1732 odst. 2 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku.