ŠKODA
AUTO JAROV

zpět

ŠKODA Octavia Combi Ambition 1,0 TSi 85 kW


	ŠKODA Octavia Combi Ambition
	1,0 TSi 85 kW
7 458 Kč měsíčně
Roční nájezd 20 000 km
Doba pronájmu 36 měsíců
Spoluúčast 5 %

Mám zájem o vozidlo Individuální nabídka

Výbava

barva metalická – zajímavá výbava - Manuální klimatizace, Kola z lehké slitiny Ilias 6,5J x 16", malý kožený paket (3-ramenný kožený volant), střešní nosič, El. ovládání oken vpředu a vzadu, deštník pod sedadlem spolujezdce, Airbagy řidiče, spolujezdce, hlavové a boční vpředu, kolenní řidiče, ESC včetně ABS+EBV+MSR+ASR+EDS+HBA+DSR+ESBS+MKB+XDS, Příprava pro uchycení 2 dětských sedaček s bezpečnostním systémem ISOFIX a TopTether na zadních sedadlech, LED denní svícení, zadní světla s LED diodami, centrální zamykání s dálkovým ovládáním, elektrické ovládání oken vpředu, infotainment Swing 6,5"

Poznámka

možnost libovolné konfigurace vozidla, doba trvání OL 24 – 48 měsíců, nastavení ročního nájezdu kilometrů dle potřeb klienta – vše samozřejmě s přihlédnutím k úpravě splátky.
v ceně splátky je Škoda předplacený servis standard na 5let/100.000 km
prodlouže

Uvedené fotografie jsou pouze ilustrativní. Uvedené ceny jsou včetně DPH. Veškeré zobrazené informace mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu ustanovení § 1732 odst. 2 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku.