ŠKODA Octavia Combi

 

Škoda Octavia Combi nabízí velkorysý zavazadlový prostor a v neposlední řadě mnoho bezpečnostních prvků spojených v krásném designu karoserie. Octavia Combi stojí za poohlédnutí.

 

Škoda Octavia Combi

Škoda Octavia Combi se už mnoho let těší mezi řidiči mimořádné oblibě. Všechny modelové úpravy byly proto prováděny s ohledem na moderní technologie a přání zákazníků. Nová Škoda Octavia Combi nabízí nejen všechny výhody předchozí generace, jako jsou kvalita provedení, nadčasový design či objemný zavazadlový prostor, ale přináší i nové designové prvky, technické novinky a vyšší míru bezpečí.

 

 

 

Škoda Octavia Combi RS

Sešlápnutím plynového pedálu u Octavia Combi RS se praktické a mimořádně prostorné rodinné auto změní ve vzrušující sportovní vůz. Zatímco na rodinném výletě s Octavií Combi RS oceníte pohodlí a bezpečí, které poskytne Vám i Vašim blízkým.

 

 

 

Škoda Octavia Combi Scout

Model Škoda Octavia Combi Scout poskytuje pocit bezpečí a zároveň si Vás získá atraktivním designem a komfortně vybaveným interiérem. Octavii Combi Scout zdobí čtyřramenný volant potažený kůží s emblém 4x4.

Mám zájem o předváděcí jízdu