UPOZORNĚNÍ! Od 5.8. do 16.9. bude čerpací stanice UZAVŘENA z důvodu rekonstrukce, včetně nonstop tankovacího automatu. Dobíjecí stanice zůstává v provozu.
ŠKODA
AUTO JAROV

zpět

RAPID

ŠKODA si připravila žhavou novinku, která oslovuje rodiny i podnikatele. Vůz ŠKODA Rapid dokáže uspokojit hodně široké spektrum zákazníků. ŠKODA Rapid je skutečná hvězda. Rapid nabízí velmi komfortní svezení pro svou, až pětičlennou, posádku. Každý spolujezdec i každé zavazadlo má dostatek místa.

Na „čumáku“ vozu se třpytí nové jednobarevné logo značky ŠKODA. Celý bok vozu ŠKODA Rapid zjemňuje ladná linie, která putuje od přídi vozu až k jeho zádi, kde se vůz pyšní dvěma svítilnami ve tvaru písmene C, což je typický znak pro značku ŠKODA. Rapid nabízí z motorových agregátů pět benzinových a dva zážehové motory.

Díky důmyslně propracovanému designu a vnitřnímu uspořádání je Rapid vozem, který ocení celá rodina. ŠKODA nabízí vůz pro manažery i rodiny s dětmi. ŠKODA Rapidzajisté potěší všechny řidiče díky své finanční dostupnosti. Bezpečnost, pohodlí a originální design. To jsou znaky, které Vám nabízí ŠKODA Rapid.

Více foto +4