ŠKODA
AUTO JAROV

zpět

RAPID SPACEBACK

ŠKODA Rapid Spaceback se vyznačuje silným charakterem, výrazným mladistvým stylem a velkou porcí emocí.

Jako každý nový vůz české automobilky, i Rapid Spaceback je velmi precizně zpracován. Důraz v designu vozu Rapid Spaceback je kladen na čisté linie, kvalitu použitých materiálů a současně na vysokou funkčnost. Rapid Spaceback je lifestylový vůz s emocionálním nábojem.

ŠKODA Rapid Spaceback se vyznačuje velkorysými prosklenými bočními okny, díky kterým interiér vozu vzbuzuje světlý a prostorný dojem. Záď Rapidu Spaceback je tvarována čistě a precizně, samozřejmě zde nechybí sdružené svítilny v typickém „C“ designu. Třešničkou na voze Rapid Spaceback je volitelná panoramatická střecha, která je největší v celé modelové řadě ŠKODA. Nepřehlédnutelným prvkem u Rapidu Spaceback jsou atraktivní kola, která jsou na výběr z 8 variant.

Interiér vozu Rapid Spaceback je čistý a prostorově velkorysý, nabízí dostatek pohodlí i cestujícím na zadních sedadlech. Všechny ovládací prvky v Rapidu Spacebackjsou pro řidiče snadno dosažitelné a logicky uspořádané. Rapid Spaceback má pouze tříramenný volant, který je v nabídce v pěti variantách (liší se použitým materiálem). 

Rapid Spaceback si lze objednat ve čtyřech výbavových stupních – Active, Ambition, Style a Monte Carlo. Každý ze stupňů lze rozšířit o řadu volitelných prvků, vedle kol z lehké slitiny jsou k dispozici nejrůznější elektronické systémy, jako například tempomat, signalizace vzdálenosti při parkování vzadu, kontrola tlaku v pneumatikách, asistent rozjezdu do kopce nebo klimatizace.