ŠKODA
AUTO JAROV

zpět

FABIA COMBI

ŠKODA Fabia Combi je velmi prostorný a praktický vůz. Kdo by si myslel, že s novou Fabií Combi můžete jezdit jen na nákupy, tak se rozhodně mýlí. S celkovou délkou přesahující čtyři metry a zavazadelníkem o objemu 505 litrů uděláte hodně parády i na běžných cestách, třeba za zábavou nebo prací. Pojďte se přesvědčit o tom, že ŠKODA Fabia Combi Vám padne jako ulitá.

Jakmile otevřete přední dveře řidiče, zjistíte, že ŠKODA Fabia Combi je velmi praktický a jednoduše ovladatelný vůz. Přehledně a na dosah ruky rozprostřené ovládací prvky jsou naprostou samozřejmostí. Řidič se v nové Fabii Combi cítí doslova jako v bavlnce, aby také ne, když se porozhlédnete kolem sebe, uvědomíte si, že všude je spousta místa. Přední a zadní sedadla jsou stavěna tak, aby při jízdě nabízela maximální pohodlí a tlumila jakékoliv druhy otřesů. Sedadlo řidiče je výškově nastavitelné, což ocení ženy nebo lidé menšího vzrůstu. Odkládací schránka před spolujezdcem nabízí variantu dvoudílného úložného prostoru. Jeden díl otevřete vyklopením schránky dolů, ten druhý naleznete na vrchu palubní desky. Zde se vejde další nemalá zásoba drobných osobních věcí, které chcete mít při jízdě u sebe v kabině. Každý člen posádky bude mít okolo sebe dost místa i na dlouhých cestách. Fabia Combi se může hrdě pyšnit velmi příjemně tvarovanými sedadly, a to již v základní výbavě. Kladně hodnotit můžeme i kvalitní dílenské zpracování. ŠKODA Fabia Combi Vám nabídne hodně bohatou nabídku svých motorů, které nadchnou opravdu každého. Chcete si užívat dynamické jízdy a přesto šetřit palivo v maximální míře? Není problém, protože vozidlo Vám při jízdě radí na displeji svého palubního počítače, jak máte řadit. Díky tomu se dostanete k nemalé úspoře pohonných hmot. A jaký motor zvolit pro ŠKODU Fabii Combi? Všechny motory jsou dost silné na to, aby uvezly vůz s celou posádkou i nákladem. Mezi nové motory se bezpochyby řadí 1,2 TSI, se kterým si můžete trumfnout předjíždět i do kopce bez nutnosti podřazení.

Fabia Combi je skutečná hvězda, která by neměla chybět všem, kteří chtějí praktické a přitom dostupné vozidlo. Vaše každodenní cesta za prací a za volným časem už nikdy nebude nudná.

Více foto +2