ŠKODA Fabia

 

Příjemné svezení a výborné jízdní vlastnosti nabízí nová řada Škoda Fabia. Pořiďte si nové auto v AUTO JAROV a spolehněte se na model Škoda Fabia.

 

Škoda Fabia

Škoda Fabia

Jakmile se posadíte za volant nového vozu Škoda Fabia, ihned pochopíte styl, který Škoda pro model Fabia zvolila. Je to naprosto jednoduché a taková je i přístrojová deska Fabie. Jednoduchost, přehlednost a dostupnost všech ovládacích prvků je dominantou tohoto vozu. Když okamžik posedíte ve voze a rozhlédnete se kolem, zjistíte, že Škoda Fabia nabízí opravdu spoustu prostoru jak v oblasti ramen a nohou, tak i odkládacího prostoru.

 

 

 

Škoda Fabia RS

Škoda Fabia RS

Usedněte za volant a pochopíte, proč je Škoda Fabia RS tak dokonalá. Sportovní pedály, sportovní volant, řadicí páka a v neposlední řadě dokonalá sportovní sedadla. To je nová Škoda Fabia RS. Ve městě budete nepřehlédnutelní hlavně s novou zelenou barvou, která je tak krásná, že už nikdy nebudete chtít jinou. Na dálnici se z Vás stane jednička mezi všemi.

 

 

 

Škoda Fabia Scout

Škoda Fabia Scout

Škoda Fabia Scout je opravdový zálesák. Fabia Scout je ideální vůz pro rodinu, která jezdí každý víkend na svou oblíbenou chatu. Škoda Fabia Scout s přehledem zvládne kamenitou cestu i lehčí terén.

Mám zájem o předváděcí jízdu