ŠKODA Fabia Combi

 

S novou tváří Škoda Fabia Combi zažijete opravdu hodně. Všechny řady Fabie combi přináší maximální požitek z jízdy a velký úložný prostor.

 

Škoda Fabia Combi

Škoda Fabia Combi

Jakmile otevřete přední dveře řidiče, zjistíte, že Škoda Fabia Combi je velmi praktický a jednoduše ovladatelný vůz. Přehledně a na dosah ruky rozprostřené ovládací prvky jsou naprostou samozřejmostí. Řidič se v nové Fabii Combi cítí doslova jako v bavlnce, aby také ne, když se rozhlédnete kolem sebe, uvědomíte si, že všude je spousta místa.

 

 

 

Škoda Fabia Combi RS

Škoda Fabia Combi RS

V novém voze Škoda Fabia Combi RS naleznete vše, co potřebujete. Fabia Combi RS Vás překvapí svým skvělým výkonem, který oceníte na dálnici i okresní silnici, když předjíždíte vozidlo před sebou. Škoda Fabia Combi RS je velký vůz, který umí i skvěle sportovat.

 

 

 

Škoda Fabia Combi Scout

Škoda Fabia Combi Scout

Impozantní vozidlo do města i divočiny, to je nová Škoda Fabia Combi Scout. Pokud potřebujete velký zavazadlový prostor a přesto chcete zůstat odlišní, zvolte Fabii Combi Scout. Už se nemusíte bát jezdit i mimo silnici. Fabia Combi Scout zvládne lehce i menší terén

Mám zájem o předváděcí jízdu