ŠKODA
AUTO JAROV

zpět

ŠKODA Superb Combi třetí generace

Třetí generace modelu ŠKODA Superb Combi se prezentuje živými, moderními a emocemi nabitými tvary. S délkou 4,8 metru je nová ŠKODA Superb Combi opravdu mohutným vozem, ale díky čistému designu vypadá velice svižně.


Nová ŠKODA Superb Combi je dodávána s novou generací benzinových a naftových motorů. Tyto moderní agregáty nabízejí výkon od 88 do 206 kW při spotřebě jen 4,0 až 7,2 l / 100 km. Čtyři motory jsou nabízeny v kombinaci s nejmodernějším pohonem všech kol, který využívá mezinápravovou spojku Haldex 5. Všechny motory kromě základní benzinové motorizace jsou nabízeny ve spojení s moderní dvouspojkovou převodovkou DSG.


Superb Combi se může chlubit největším vnitřním prostorem ve své třídě a umožní pasažérům cestovat ve skutečném komfortu. Objem zavazadlového prostoru je s hodnotou 660 litrů dalším působivým detailem. Sklopením zadních sedadel je možné zavazadlový prostor rozšířit až na výjimečných 1 950 litrů.


Nová ŠKODA Superb Combi byla oficiálně představena veřejnosti na autosalonu ve Frankfurtu 19.9.2015. Model si můžete již nyní prohlédnout v našem autosalonu a vyzkoušet jej můžete na předváděcí jízdě.