UPOZORNĚNÍ! Od 5.8. do 16.9. bude čerpací stanice UZAVŘENA z důvodu rekonstrukce, včetně nonstop tankovacího automatu. Dobíjecí stanice zůstává v provozu.
ŠKODA
AUTO JAROV

zpět

Nová ŠKODA SUPERB

     

ŠKODA Superb nabízí nový rozměr luxusu.

Vlajková loď značky ŠKODA nabízí nejen vylepšený nadčasový design, inovativní a Simply Clever řešení, širokou paletu asistenčních a bezpečnostních systémů, ale samozřejmě také dnes tolik žádanou konektivitu.

Z venku zaujmou nově navržené nárazníky. Zadní světla (v provedení Top LED) umožňují dynamické ukazatele směru. Namísto loga značky se na zadním víku zavazadlového prostoru objevuje nápis ŠKODA, který podtrhuje chromovaný pásek. Inovativní osvětlení nabízejí nové MatrixLED světlomety, které zajišťují dokonale světlenou vozovku bez oslňování protijedoucích vozidel.

Uvnitř vozu oceníte moderní infotainment s velikostí displeje od 8,0 do 9,2 palců. K dispozici Vám může být bezdrátové dobíjení mobilního telefonu i jeho propojení s infotainmentem vozu. Díky Sound systému Canton si vychutnáte svou oblíbenou hudbu. S naváděním do místa určení pomohou navigační systémy Amundsen či Columbus. S parkováním nebo třeba zjišťováním počasí v cíli se můžete spolehnout na ŠKODA Connect. Součástí této funkce je také např. tísňové volání, které automaticky kontaktuje záchranné složky v případě nehody. Úctyhodný zavazadelník modelu liftback nabídne 625 litrů. Provedení Combi pak dokonce 660 litrů (v případě sklopených zadních sedadel Vám bude k dispozici až 1 950 litrů!). Virtuální pedál a elektricky výklopné víko zavazadlového prostoru usnadní nakládání.

Pod přední kapotou vozu se skrývají dvoulitrové motory vyznačující se nejen úsporou paliva, ale také výkonem až 200 kW. Pro zlepšení manévrovatelnosti a zvýšení bezpečnosti jsou nejvýkonnější motory k dostání také s pohonem všech kol a ve verzi Scout. Rychlé a hladké řazení zajistí automatická převodovka DSG. S adaptivním podvozkem si sami zvolíte optimální jízdní režim. Na výběr máte od komfortního až po dynamický sportovní režim.

Ještě mnohem více Vám toho o modelu ŠKODA Superb řekneme u nás na salonu nebo při zkušební jízdě.

Přijměte k nám pozvání a sami se přesvědčte o jedinečnosti tohoto modelu.

Pro více informací kontaktujte náš prodejní tým ZDE

 

ŠKODA
SUPERB STYLE 2,0 TDI 140 kW DSG 4x4
černá
915 000 Kč
ceníková cena: 995 000 Kč
prodáno
ŠKODA
SUPERB COMBI STYLE 2,0 TDI 110 kW DSG
stříbrná
939 900 Kč
ceníková cena: 966 200 Kč
prodáno
ŠKODA
SUPERB L&K 2,0 TDI 140 kW DSG
hnědá
999 900 Kč
ceníková cena: 1 093 400 Kč
prodáno