Nová ŠKODA Fabia

« zpět

 

Nová ŠKODA Fabia by se dala shrnout třemi slovy - moderní, dynamická a emocionální. Přesně tato tři slova vystihují vlastnosti tohoto mladistvého automobilu.

Do designu nové Fabie byly poprvé vtisknuty prvky z konceptu ŠKODA VisionC a inspirací byl i ŠKODA Motorsport. Tyto dvě esence dodávají nové generaci modelu Fabia více dynamiky, vášně a emocí.

Nová ŠKODA Fabia disponuje zavazadlovým prostorem o objemu 330 litrů, což z Fabie dělá rekordmana v segmentu malých vozů. Velkou zbraní Fabie Combi je zavazdlový prostor o objemu 530 litrů

Nový vzhled jak hatchbacku, tak verze kombi sází na krystalické tvary, ostré linie a maximální preciznost detailů. Fabia a Fabia Combi mají vyvážené a elegantní proporce.

Kromě toho je nová ŠKODA Fabia vybavena inovativními bezpečnostními a komfortními systémy. Poprvé jsou pro tento model k dispozici funkce Front Assistant s integrovanou funkcí nouzové brzdy a ESC s multikolizní brzdou

Nejúspornějším vozem je Fabia GreenLine s motorem 1,4 TDI/55 kW. Jeho spotřeba bude pouhých 3,1 l nafty na 100 km, což odpovídá emisím CO2 82 g/km.

Pokud chcete mít doma i Vy tento svůdný vůz, pak neváhejte pro více informací kontaktovat náš prodejní tým ZDE

Kam dále můžete